Sviit de lux ALICE (50m2on luksuslik kahetoaline vanni ja laia voodiga tuba  villa  2. korrusel. Toa akendest avaneb ilus vaade Karlova pargile ja  linnale. Tuba on sisustatud antiikoriginaal juugendmööbliga. Ruumis on ajastule  omaseid kodusust lisavaid aksessuaare. Täispuidust põrandat katavad väikesed vaibakesed. Ruumile  loovad meeleolu  rohelisestes toonides tekstiilid, mis katavad juugend  tugitoole, toole..  Tekstiilid akendel ja tapeet seintel moodustavad hubase harmoonia. Romantilise õhustikuga salapärane  tuba on hästi populaarne abiellumise tähtpäevadega seotud sündmuste pidulikuks tähistamiseks. Avar ja  hele vannituba loob unistavalt kutsuva tunde hellitamaks oma keha rahustava kümblusega.

Toas on jahutusega  minibaar, joogikapp, seif, telefon,  föön, püksipress, suure ekraaniga LCD teler elutoas ja väike teler magamistoa seinal, WiFi, muusikakeskus, Luxen vannitoakosmeetika ja hommikumantlid.


Turvalisust ja kodusust lisab maja hoovis olev suletav parkla

 

Alice tuba on võimalik ühendada Pauline de lux toaga, mis  annab võimaluse vastu võtta privaatselt väga   kõrgeid väliskülalisi. Nimi tuleb vanaprantsuse nime Adelais lühivormist Alis, mis on omakorda germaani nime Adalheidis lühivorm. Nimi muutus populaarseks Prantsusmaal ja Inglismaal 12. sajandil. Seda nime kandis ka peategelane Lewis Carrolli raamatutes ‘Alice imedemaal’ (1865) ja ‘Läbi peegli’ (1871).